Siyonist ve Emperyalist'ler İşi Çözmüşler!..

Musa Dedei 30.9.2020 09:56:36
Yüzyıllarca İslam ve İslam ülkelerini yok etmek, kendilerine bağlamak, yönetmenlikte söz hakkı olmaları ve bu ülkelerin yeraltı-yerüstü zenginliklarine sahip olmak ve yönetmeleri için birçok plan proje yapmış en sonunda ARAP BAHARI adlı projeyle Ortadoğu'yu yerle bir edip milyonlarca Müslümanı (Müslüman eliyle) katletmişlerdir. İslam ülkeleri kalkınmasın ve İsrailin hayalnde olan kutsal proje de başarılı olmak ve (Ortadoğu'yu tamamen ele geçirme) hedefine ulaşmaktı. Tek amacı buydu.

Ancak bunun karşısında duran tek ülke İran oldu. Nerede mazlum ve ezilen olduysa inanç gözetmeden yardım elini uzattı. Filistin topraklarının işgalci İsrail'den kurtulması için ve Ortadoğuda'ki işgalci katil abd, israil ve uşaklarıyla vermiş olduğu mücadele gibi... ne çabuk unutuldu tekbir getirerek kardeş (Müslüman) kanı dökenleri. (Tekrar böyle bir neslin olmasına izin vermeyin) İsrail'in Amerika'nın yardım ediyoruz diye el attığı her ülke kan gölüne dönmedi mi? Ekonomi çöktü, halkı guruplara ayırdılar ve artık birbirlerini tekfir ederek öldürmekteler. Ortadoğu'da kötü amellerinde tam başarılı olamadılar şimdide haklı mücadele veren Azerbaycan halkı üzerinden denemekteler. Maalesef bu oyuna gelen, milliyetçi duygularıyla oynatılan kesimi yalan dolanla şeytani planlarını buradan devam ettirmek istemekteler. (Dikkat edin Azerbaycan, Ermenistan'ın işgat ettiği topraklarını geri almak için yapmış olduğu mücadeleyi kullanan gizli odaklar) dikkatleri, bir türlü yıkamadığı İran'a çevirterek bu olaydan faydalanmak istiyor. Bazı kimselerin kafalarını yalan haberlerle karıştırarak yine kardeşi kardeşe düşman etmek ve Azerbaycan üzerinden kardeşi kardeşe kırdırmaktır amaçları. Bu kesimi batıl ülkelerden yapılan yıkıcı propaganda yayınları ile o kadar çok inandırmışlar ki; İran'ın en yüksek yetkilisinin bile: "Biz Azerbaycan'ı destekliyoruz, hakkı olan topraklarını geri almada hak sahibidirler, bu direnişte ölen şehittir, Azerbaycan halkı kardeşimizdir," gibi beyanları görmezden gelerek ABD de yayın yapan uşak tv lerin yalan yayınlarına inanmaktalar.

Şunu unutmayalım ki?

Gaspçı ABD ve İsrail'in karşısında kısıtlı imkanlarıyla duran tek ülke İran'dır. Ve aynı zamanda herhangi bir İslam ülkesinin  başına Allah korusun böyle bir olay gelirse yine yardıma koşacak olan İran'dır. (Müslüman ülkelerinin birlik olmaları istenmiyor ve engel olmak için büyük şeytani mücadele verildiği gorülmüyor mu?) Çünkü, İslam ülkeleri birlik olursa kuvvet doğacak ve dünyada tek söz hakkı olunacak korkusu var. Bunu da engellemek için bütün gayri müslim ülkeler birlik olmuşlardır.

Azerbaycan'ın bu haklı davasından faydalanıp sanki savaşın suçlusu İran'mış gibi göstrilmesine müsaade etmeyin. Yoksa, tarihe yeni bir kara leke eklenecek, gelecek nesle işin içinden çıkamayacağı ve bu vebalin altından kalkamayacak Abd ve İsrail'e köle bir nesil bırakmış oluruz.

Rabbim kardeş Azerbaycan halkının bu haklı mücadelesini can kaybı vermeden muavfak etsin, gasb edilen vatan topraklarını geri almasını nasip etsin. Gazilere şifa, şehitlere rahmetiyle yaklaşsın inşaAllah.

Yaşasın Azerbaycan'ın haklı davası.