Filistin Direnişi Alarm Durumuna Geçti

Filistin direniş gruplarına ait güvenlik birimleri, birkaç gündür Gazze Şeridi çevresindeki siyonistlerin güvenlik, istihbarat ve askeri hareketlerini, siyonist casus uçaklarının Gazze üzerinde sürekli uçuşunu ve Gazze'deki günlük hareketlerini izliyor.


18.11.2021 11:39:09   Ortadoğu


El-Alem'in haberine göre Filistin Direniş Grupları, işgal rejiminin Gazze'ye yönelik herhangi bir askeri saldırısına karşı koymak için maksimum alarm durumuna geçti.

Siyonistlerin Gazze Şeridi'ne askeri müdahalede bulunabileceklerine ve direnişin önde gelen üyelerine suikast düzenleyebileceklerine dair güçlü işaretler ve sinyaller aldıklarını belirten direniş grupları askeri ve istihbarat güçlerini en üst seviyede alarm durumuna geçirdi.

Yerel kaynaklara göre direnişe ait güvenlik birimleri, birkaç gündür Gazze Şeridi çevresindeki siyonistlerin güvenlik, istihbarat ve askeri hareketlerini, siyonist casus uçaklarının Gazze üzerinde sürekli uçuşunu ve Gazze'deki günlük hareketlerini izliyor.

Kaynaklar, direnişin son zamanlarda İsrail ordusunun herhangi bir ani  hamlesini engellemek için 24 saat süren manevralarını hızlandırdığını da vurguladı.

 
Filistin Direnişi
alarm
israil

Yorumunu Gönder

Yorumlar