“Başarının Sırrı” Kurucusu İsfendiyari’den İşbirliği Vurgusu

ABD ambargolarına rağmen ülkeler arası ticareti artıran İranlı “Başarının Sırrı” kulübünün üyeleri tanınmış 30 iş insanıyla Türkiye’de temaslarda bulunmaya devam ediyor. 2 binden fazla üyesi olan kulübün kurucusu Yelda İsfendiyari, Yazilimedya.com’a konuştu.


19.9.2021 08:29:00   Ortadoğu


“Başarının Sırrı” kulübünün kurucusu olan Yelda İsfendiyari, Türkiye’deki temaslarını değerlendirdi. İstanbul’un kendisi için özel bir şehir olduğunu ve Türk halkını kendilerine çok yakın hissettiklerini vurgulayan İsfendiyari şöyle devam etti: “Önüne koyduğu hedefe ulaşan ve zirveye tırmanan bir grupla İstanbul’dayız. Amacımız Türk-İran dostluğunu bir adım daha ileriye taşımak. Bu vesileyle temaslarımız devam ediyor.  İran halkı bütün zorluklara rağmen daima başarıyı yakalayan bir millettir. Türkiye’nin de koyduğu hedefe kararlı adımlarla yürüdüğünü biliyoruz. İki ülkenin işbirliğiyle dünyada ses getiren çalışmalar yapılabilir.”  

Yelda İsfendiyari kimdir?

Bilgisayar mühendisi, İşletmecilik yüksek lisansı ve İnsan Kaynakları doktorası bulunan Yelda İsfendiyari, Başarının Sırrı” kulübünün kurucu genel müdürlüğü  görevini yürütmektedir.

İran’da en başarılı kadın girişimci ödülü olan “Altın Kadın” ödülü almış, “Başarının Sırrı” TV programlarının yönetmeni, İran’da “Başarının Sırrı” adlı ilk iş insanları Kulübü kurucusu olan İsfendiyari’nin birçok alanda yatırımı bulunmakta.

İran’da futbol takımı sahibi, nano teknoloji alanında da en büyük üreticilerden biri olan Yelda İsfendiyari, İran’da gençleri ve girişimcileri kalkınmaya teşvik eden TV programları yapan bir şirketi de bulunmakta.
Yelda İsfendiyari
Başarının Sırrı
ambargo

Yorumunu Gönder

Yorumlar