Pamukkale Turizm'de LGBT Rezaleti

Şehirler arası otobüs firması Pamukkale Turizm, bir kadın yolcunun yanına LGBT’liyi oturtmaya çalıştı. Kadının kocası duruma itiraz edince sonradan kadın olmuş erkeğin hakaretlerine uğradı.


1.07.2022 15:25:00   Güncel


Şehirler arası otobüs firması Pamukkale Turizm, bir kadın yolcunun yanına  LGBT’liyi oturtmaya çalıştı. Kadının kocası duruma itiraz edince sonradan kadın olmuş erkeğin hakaretlerine uğradı.

Mağdur kadının eşi Emrah Demiryent, konuyu sosyal medya hesabındaki paylaşımlarıyla kamuoyuna aktardı.

Demiryent bu rezaletle ilgili şunları dile getirdi:

    LGBTİ denen ahlaksızlığın zararları başgösterdi. Pamukkale Turizm'den eşim için bayan yanı bir koltuk ayırdım. Yolcumu bindirdiğimde ise yanına bir erkek oturdu. Bunun yasadışı olduğunu, akrabası olmadığı müddetçe yabancı bir erkeğin bayan yanında oturamayacağını söyledim. Ancak bütün her şeye ragmen bey efendi ısrarla 'Benim kimliğimde bayan yazıyor' demeye başladı. Aman Allah'ım! LGBTİ üyesi birisi ve tüm kibar yaklaşımlarımıza rağmen hakaretler yağdırıyor. Yanında da annesi ve yine bayana dönüşmüş bir abisi daha var!"

    "Biz ne kadar alttan alıp kibar davransak bile bize hakaret ettiler. 'Öküzler' diyerek, 'çağ dışısınız' diyerek hakaretlerine devam ettiler. Bütün bunlar olurken Pamukkale Turizm görevlileri de oradaydı ve özellikle de iki muavinden biri de onlara arka çıktı.

LGBTİ ahlaksızlığına dur diyecek biri çıkacak mı?

"Firma müdürüne gittim o da "hallederiz" diyerek başından savmaya çalıştı.

Sonunda bey (hanım) efendinin yerini değiştirdiler. Ancak kem küm edip bir sürü aşağılayıcı tavırlara da maruz bıraktılar. Bu LGBTİ ahlaksızlığına dur diyecek biri çıkacak mı?"

"Pamukkale firmasıyla yaşadığım kötü tecrübe bana ders oldu. Daha da asla binmem. Firma bu konuda muavinine gereken eğitimi vermeli. Kimsenin hassasiyetlerini çiğneyemezler. Kimseye hakaret edilemez. Rabbim neslimizi bu ahlaksız LGBTİ'den muhafaza etsin."

 
Pamukkale Turizm
LGBT
Şehirler arası yolculuk

Yorumunu Gönder

Yorumlar